דרעי משרד עורכי דין

עורך דין תאונות דרכים - תביעות תאונות דרכים

תאונות דרכים – חיינו לא תמיד ניתנים לשליטה ולדאבוננו, תאונות דרכים גם הן מתרחשות כל יום בכבישים ובמשך השנה, אנשים נפגעים באופן פיזי, רגשי ונפשי גם יחד, זקוקים לסיוע בנושא של תביעות תאונות דרכים, והגשות התביעות השונות בפני בתי המשפט מצריכות הקפדה והבנה שרק עו”ד ממוקצע מסוגל להעניק.

תביעות פיצויי תאונות דרכים

במקרים רבים בהם אנשים מעורבים בתאונות דרכים, התהליך של הגשת תביעה לאחר התאונה כל כך מאיים (בבחינת הפרטים המרובים ומורכבות התהליך של עתירה בפני הערכאות המשפטיות השונות), עד שמרבית האנשים פשוט בוחרים לוותר על זכויותיהם לקבל את הפיצויים בשל תאונות דרכים – שמגיעים להם על פי החוק במדינת ישראל. הסיוע של עו”ד תאונות דרכים עשוי לחולל את כל ההבדל בין עתירה משפטית אשר צולחת, לבין הגשת כתב תביעה שלא מזכה את העותר בפיצויים כאלו ואחרים. למעשה, השירות אשר עו”ד תביעות תאונות דרכים מעניק, הוא שירות אשר ניתן על ידי משרדי עריכת דין עתירי ניסיון רב, וזאת בשל המורכבות הכרוכה בנושאי תביעות תאונת דרכים.

בחלוף השנים, החוקים מתעדכנים, התקנות משתנות והמערכת המשפטית נוטה לשנות את המבנה התהליכי של עתירת בקשות כאלו ואחרות בנושא של תאונות דרכים. בעקבות כך, נדרשת התעדכנות שוטפת ומתמדת של תהליכים דינאמיים רבים המאפיינים את מערכת המשפט בישראל. עו”ד תאונות דרכים מספק מענה עבור כל הכרוך באלו ומוודא כי תביעת הלקוח עומדת בקנה אחד עם הדרישות המשפטיות השונות, מוודא קורקטיות של תהליכים כאלו ואחרים ובאופן כללי, פועל לטובת זירוז תהליכים ועשייה על הצד הטוב ביותר, עד כמה שניתן בכפוף לחוקים והתקנות, למערכת המשפט בישראל ובהתאם למקרה וסוג התביעה ו\או העתירה בפני הערכאות השונות של מערכת בתי המשפט.

משרד עורך דין תאונות עבודה ודרכים - א. דרעי עו"ד תאונות דרכים

משרדנו עתיר ניסיון רב ועוסק רבות בכל הכרוך בנושאי פיצויי תאונות דרכים. אנו מתגאים בהענקת יחס חם ואישי ללקוחותינו בצמוד לליווי מקצועי, מכיל וכזה אשר מספק מענה מקיף לבקשות הלקוחות שלנו, לדרישות החוק והתקנות וכו’.

תביעות לשם קבלת פיצויי תאונות דרכים, הן תהליכים מורכבים למדיי ויש להסתייע בשירות של העוסקים בדבר בכדי לנסות ולהבטיח תוצאות טובות יותר ואידיאליות עבור מגיש כתב התביעה. צרו עמנו קשר ואנו נספק את הייעוץ האידיאלי למקרה שלכם ועבורכם.

תאונות עבודה

20 שנות נסיון בטיפול בתביעות בתחום תאונות עבודה, התמחות בעבודה מול ביטוח לאומי....

תביעות נכות כללית

במקרים רבים, אנשים מוצאים עצמם בסיטואציה בה ליקוי גופני כזה או אחר גורם לכושר עבודה נמוך ולירידה משמעותית....

תביעות ביטוח

למשרדנו נסיון של 20 שנה בתחום, לעו"ד דרעי היכרות עם חברות הביטוח "מבפנים" והבנה כיצד הצד השני חושב ופועל...

תאונות דרכים

סיוע של עו”ד עשוי לחולל את כל ההבדל בין עתירה משפטית אשר צולחת, לבין הגשת כתב תביעה שלא מזכה את העותר בפיצויים כאלו ואחרים...

תביעות סיעוד

סיוע למבוטחים קבלת תגמולי הביטוח המגיעים לכם בקיאות רבה בהוראות הדין והפסיקה ליווי של מומחים רפואיים

נפילה ברחוב

מהן הפעולות המרכזיות בהן יש לנקוט לאחר התאונה? וכן מה ההשלכות של התאונה ותוצאותיה על הזכאות לפיצויים בגין נזקי גוף מחברת הביטוח.אחד הדברים החשובים...

תביעות שירותים מיוחדים

קצבת שירותים מיוחדים לנכים: זוהי קצבה המיועדת לאלו המתקשים מסיבות רפואיות, בביצוע פעולות בסיסיות...

תביעות קרן פנסיה

בקרן הפנסיה קיים כיסוי ביטוחי למקרה של נכות (אובדן כושר עבודה). הכיסוי נועד להקל עליך ועל בני משפחתך...

תאונות אישיות

לרבים מהנפגעים קיים ביטוח תאונות אישיות מהמעסיק וזאת מבלי שידעו שיש כזה ו/או קיים חוסר ידע איך להגיש תביעה לביטוח...

אובדן כושר עבודה

לרוב, אובדן כושר עבודה הוא אירוע פתאומי שתופס אותנו בלתי מוכנים ומשפיע רבות על רווחת חיינו ומשפחתנו...

רשלנות רפואית

לעיתים אין מנוס מלעבור ניתוח ולצערנו תוצאותיו יכולות להיות הרות אסון. וישנם גם מקרים בהם לא בוצע אבחון נכון...

תביעות ניידות

נכים רבים מתקשים לממש זכויותיהם מול ביטוח לאומי בתחום הניידות, למשרדנו נסיון של 20 שנים בטיפול בהגשת תביעות מסוג זה...

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support