עורך דין תאונות דרכים

רשלנות רפואית

רשלנות רפואית:

רשלנות רפואית נגרמת כאשר גורם רפואי מעניק למטופל, טיפול רפואי אשר סוטה מהטיפול הרפואי המקובל בבעיה הרפואית, כתוצאה מטיפול לקויי זה נגרם למטופל נזק גופני ו/או נפשי, רשלנות רפואי יכולה להתרחש בכל מפגש של הנפגע עם גורם רפואי החל משלב ההיריון (ולעיתים אף לפניו), הלידה ועד לטיפול רפואי בבגרות ובזיקנה. לייצירת קשר עם משרדנו לתיאום פגישת יעוץ ללא תשלום וללא התחייבות ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5185190 משרדנו גובה שכר טרחה רק בסיום הטיפול בתיק ובאחוזים מהפיצוי אשר יקבע לנפגע בתום ההליך.

דוגמא לרשלנות רפואית בה אנו נתקלים לעיתים תכופות הינה אבחון מאוחר של מחלת הסרטן אשר הלכה למעשה עלולה לגרום לנזק חמור ואף למותו של הנפגע שלא לצורך, באחד מהמקרים האלו הגיעה למשרדנו אישה אשר בשנת 2010 חשה בגוש בשד אשר הציק והכאיב לה, היא ניגשה לרופא והפנה לאולטראסאונד וביופסיה, לאחר ביצוע הבדיקות חזרה האישה לרופא על מנת לשמוע תוצאות הבדיקה, הרופא שקיבל בנתיים את תוצאות האולטראסאוד אך לא קיבל תוצאות הביופסיה, שלח האישה לביתה בטענה שמדובר בגוש שומן לא מזיק ולא מסוכן, האישה המשיכה בחייה לתקופה של שנתיים אולם הכאבים מהם סבלה הכניעו אותה והיא הגיע לבדיקת רופא המשפחה, הרופא עיינן בתיקה ושאל אותה איפה היית בשנתיים האחרונות? הביופסיה מראה שיש לך גוש סרטני בשד! כמובן שאחרי שנתיים הגידול שלח גרורות והטיפול שיכל להיות פשוט ומהיר הפך להיות טיפול קשה במחלה קשה ומתקדמת אשר הקטינה את סיכויי ההחלמה של הנפגעת באופן ניכר ואף קיצרה את תוחלת חייה באופן משמעותי.

למשרדנו ניסיון של כ 20 בייצוג ניזוקים מול הגופים השונים ובמימוש זכויותיהם, למשרדנו ליווי רפואי צמוד אשר עוזר לנו לאבחן נכונה את המקרים השונים תוך בחינת סיכויי הצלחת התיק וגובה הנזק, עם הגיעך למשרדנו נבקש לאסוף את כל החומר הרפואי הרלוונטי ובתום שלב איסוף החומר נעביר החומר לבחינת יועץ רפואי וקבלת חוו"ד במקרים בהם אכן הייתה רשלנות רפואית אשר גרמה לנזק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support